Gönderi Tasarımı İçin Araçlar

Gönderi Tasarımı İçin Araçlar

Sosyal medyada kurumsal veya hobi sayfalarının yönetiminde olmazsa olmazlardan biri de Gönderi tasarımıdır. Gönderi tasarımlarını kolayca yapabileceğiniz araçları sizler için sıralık. Keyifli bilgilenmeler!

  • Canva

Sosyal medya görsel içerik oluşturma araçları listesinin başında gelen ve hemen hemen her sosyal medya ile ilgilenen kişinin bildiği, bizim de tercih ettiğimiz bir içerik oluşturma platformu diyebiliriz. Canva, kullanıcılarına hazır sunmuş olduğu şablonları ve dizayn ögelerini kullanarak süratli bir şekilde yüksek nitelikli görüntüler oluşturmasını sağlıyor. Aracın bedava versiyonu epey kapsamlı, fakat daha çok isteyenler için üst paketleri de vardır.

  • Crello

Canva’ya benzeri özelliklere bulunduran, Crello, marka görsel içeriklerini etkileyici grafikler oluşturmasını basitleştiren bir grafik dizayn aracıdır. Crello’nun Canva’ya göre üstünlüğü, 10.000’den çok bedava dizayn şablonu, 65 milyon tane stok görüntüsü ve 11.000’den çok dizayn unsuru sunmasıdır. Canva gibi, bilhassa sosyal medya için görsel içerikler girmek üzere türlü değişik görüntü çeşitleri sunulmaktadır. Crello bedavadır, fakat birtakım dizayn ögeleri ücretlidir.

  • Pixlr

Pixlr, diğer tüketimi kolay hem bedava görsel içerik oluşturma aracıdır. Pixlr size sunmuş olanakla profosyenel çalışmlarınızı internet üstünde boyutlandırabiliyorsunuz. Kullanıcılar için bedava bir araçtır..

  • Pablo

Sosyal medya için içerik oluşturma araçları arıyorsanız, Pablo, seçimleriniz arasında konumunu almalı. Güzel görüntülerin metinle birleştirilmesini basitleştirir ve filtreler içerir. Kendi çalışmanız olan logonuzu dahi ekleyebilirsiniz.

  • Snappa

Ücretsiz içerik pazarlama araçları listemizde bir ileri Snappa. Bu internet programı, bir sürgü ile efekt ekleyip düzenleyebilmenizi gerçekleştiren tam özellikli sürükle ve bırak görüntü düzenleyicisidir. Kendi grafiklerinizi yükleyebilir ve tasarımlarınızı klasörlere kaydedebilirsiniz.
 

  • Venngage

Yeni ve eski içerik pazarlamacılarına, komplike hikayeleri estetik açıdan hoş ve anlaşılır deneyimlere dönüştürmek için,  sunmuş olduğu hazır infografik görsel içerikle işinizi basitleştirecek araçtır.