Youtube Saatlik İzlenme Satın Al


Dünyanın en büyük video paylaşım platformu olan Youtube’da bulunan kanallarındaki kazanç yollarından en önemlisi Para Kazanma özelliğini açmaktır. Bunun için de 4000 Saat izlenme ve 1000 Abone şartı vardır. Videolarınızın saatlik izlenme sayısını arttırmak zor ve emek gerektiren bir iştir. Youtube’da izlenme sayısını arttırmanın kolay bir yolu ise de Youtube Saatlik izlenme satın almaktır. Ancak alınan saatlik izlenmeler daha sonra düşmemelidirler. Diğer sitelere nazaran Begeni.net sizler için sorunsuz bir şekilde saatlik izlenme gönderimi sağlamaktadır.

 

Begeni.net Saatlik İzlenmelerinin Farkı


Begeni.net sitesinden satın alınan Youtube saatlik izlenmelerin diğer sitelere göre farkını maddeler halinde sizler için sıraladık.

  • Para Kazanma özelliğini açtırır

Youtube kanalınızın 4000 saat izlenmeye ulaşıp para kazanma özelliğini açabilirsiniz.

  • 60 Gün Telafili İzlenmeler

Gönderdiğimiz Youtube izlenmelerde fazladan gönderim sağlamaktayız. Buna rağmen düşüş yaşanırsa 60 günde oluşan bu düşüşü telafi edebiliriz. Sadece satın alımda değil, satış sonrasında da hizmetinizdeyiz.

  • Orta-Hızlı Gönderim

Youtube saatlik izlenmelerimizde sizler için en iyi zamanlamayı yapmaktayız.

  • Doğal Artış

Satın aldığınız Youtube saatlik izlenmeleriniz alım yaptıktan sonra birden değil, yavaş yavaş artacaktır. Bu da Youtube videonuzun doğal görüntüsünü bozmadan ve fazla dikkat çekmeden izlenme artışında katkı sunar.

  • Tek gereken 1 saatlik video!

Paketlerimizden birini alırken link kısmına en az 1 saatlik olan bir video linkini göndermeyi lütfen unutmayın!